O stronie

Witaj!

Możliwe, że jesteś tu celowo, jednak zapewne trafiłaś(-eś) tu przypadkiem. Jeśli więc jeszcze nie wiesz, gdzie jesteś, to miło mi poinformować, że trafiłeś na BAKLOg. Nazwa to po prostu zlepek słów BAKLO (to ja) i blog. Nie jest to jednak typowy internetowy pamiętnik, a raczej moja strona domowa i tylko po części coś na kształt bloga.

Najczęściej zamieszczam tu różne komentarze oraz wyrażam swoje (nie)przemyślane opinie, z którymi w większości zapewne się nie zgodzisz. Ale kto wie – może akurat myślimy podobnie :). Znajdziesz tu również ciekawostki i opisy technologicznych nowości, a także wpisy związane z telewizją, telekomunikacją i internetem.

Szczególne miejsce poświęcam podróżom, a w postach staram się opisywać ciekawe miejsca wraz z praktycznymi informacjami, które mogą Ci pomóc jeśli postanowisz odwiedzić, któreś z opisanych miejsc. Zamieszczam także opisy wycieczek rowerowych oraz projektów elektronicznych i nieelektronicznych, które wykonuję w wolnym czasie.

Strona ta jest kontynuacją mojej strony domowej, którą zrobiłem dawno, dawno temu. Ta wersja wygląda jak wygląda, ale w przyszłości jeśli znajdę czas i natchnienie, to może się zmieni.

Zapraszam do lektury bloga. Konkretne kategorie postów można wybrać również z rozwijanej listy po prawej stronie.

Jeśli Ci się spodoba to co napisałem, zajrzyj tu jeszcze kiedyś…

Pozdrawiam,
BAKLO